43-300 Bielsko-Biała
ul. Zacisze 5
+48 507 765 269
+48 690 366 955
biuro@s66.pl
wsparcie@s66.pl
JESTEŚMY KREATYWNI

Nasza historia

web design s66 to agencja projektowo-programistyczna, która koncentruje się na jakości, inowacyjności i szybkości. Wykorzystujemy technologię, aby nasi klienci mogli się rozwijać w jeszcze szybszym tempie. Szczycimy się wielką etyką pracy, estetyką, uczciwością i prostotą. Przez wiele lat działalności web design s66 tworzy proste, łatwe w obsłudze, miłe dla oka i funkcjonale projekty dla różnych firm, co przekłada się na uzyskanie lepszej i wyrazistej obecności w sieci przez naszych klientów.

 

Filozofia

Filozofią naszej firmy jest tworzenie różnego rodzaju stron  internetowych, dla szerokiej grupy odbiorców. Nasze strony są: łatwe do znalezienia, stylowe, atrakcyjne, szybkie w działaniu, mobilne i łatwe do zmian oraz redagowania.

 

Misja

Ciągła rozbudowa naszego procesu twórczego i produktów, aby dostarczać więcej nowoczesnych rozwiązań naszym klientom. Nie zapominamy o małych firmach (którą także na początku byliśmy) tworzymy dla nich tanie rozwiązania ale równie dobre i funkcjonalne. Cechuje nas w pracy bezkompromisowość. Dajemy naszym klientom pełną kontrolę nad swoją stroną internetową bez dodatkowych kosztów, a nasz przyjazny zespół oferuje swoją wiedzę, przez cały okres użytkowania strony.

ZESPÓŁ PROJEKTANTÓW

Dzięki filozofii, która przyświeca naszym projektantom – użyteczność, funkcjonalność i wizualizacja to trzy z najważniejszych czynników przy projektowaniu interfejsów lub witryn internetowych. Korzystając z tej filozofii przy współpracy z Tobą możemy zapewnić, że cele w zakresie obsługi wiadomości i marketingu będą zrealizowane na najwyższym poziomie. Będziemy współpracować z Tobą i wprowadź wspólne pomysły do życia.ZESPÓŁ PROGRAMISTÓW

Jako wiodąca firma zajmująca się tworzeniem aplikacji mobilnych,  posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości, funkcjonalnych aplikacji mobilnych przeznaczonych dla wszystkich głównych platform mobilnych na rynku, w tym iOS, Android i Windows Mobile. Programiści aplikacji mobilnych web design s66 mogą stworzyć odpowiednią aplikację, która spełni Twoje potrzeby biznesowe, przemysłowe lub inne.
Zajmijmy się Twoim
projektem

Pomożemy Ci osiągnąć wytyczone cele i rozwijać Twoją działalność.


Prośba o wycenę