43-300 Bielsko-Biała
ul. Zacisze 5
+48 507 765 269
+48 690 366 955
biuro@s66.pl
wsparcie@s66.pl
KREOWANIE MARKI W INTERNECIE
Kreowanie marki i dbanie o reputację

W biznesie reputacja jest najważniejsza. Dzięki mediom społecznościowym i witrynom umożliwiającym ocenę firmy, możesz sobie szybko zbudować dużą reputację w internecie. Jest tylko jeden problem: w Internecie wszystko dzieje się błyskawicznie, popełniając kilka błędów, możesz trafić na samo dno – tak szybko, jak otrzymać tak pożądane 5-gwiazdek.Nasza wiedza

Wiemy, że są różne firmy jak i osoby fizyczne które potrzebują różnego kreowania reputacją. Sprawdziliśmy dziesiątki usług zarządzania reputacją i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze jak i dla firm tak i dla osób fizycznych.
Oferujemy nasze usługi samorządom, firmą i osobą fizycznym. Oferta nasza skierowana jest zarówno do małych jak i dużych firm z różnych branż i dziedzin.
Nasze rozwiązania koncentrują się nie tylko na odbiorcach, ale również na naszych klientach.
Publiczne postrzeganie firmy jest niezwykle ważne, ale nasze rozwiązania koncentrują się również na tym, co zwiększa sprzedaż produktów lub usług.Co nas wyróżnia.

Jeśli obecnie masz problem z zarządzaniem reputacją w internecie, nasi doradcy ds. reputacji internetowej mogą dostarczyć narzędzi, których potrzebujesz, aby poprawić swój wizerunek w internecie. Jeśli masz szczęście i nie masz problemu z marką, przedstawimy Ci oprogramowanie do monitorowania reputacji, które pomoże Ci dotrzymać kroku konkurencji.
Mamy rozpocząć pracę nad
Twoim projektem ?


Intensywnie koncentrujemy się na funkcjonalności i użyteczności oraz szkolimy Cię, abyś rozpoczął zarządzanie witryną jako własnym biznesem. Dążymy do zagwarantowania, aby Twoja treść była dostarczana w taki sposób, aby goście mogli łatwo i intuicyjnie znaleźć informacje, których szukają, co przenosi się na pozytywne relacje z przyszłymi klientami.


POPROŚ O WYCENĘ

Nasze realizacje

Budujemy mosty za pomocą technologii internetowej, aby połączyć koncepceje-pomysły klienta z rzeczywistością


ZOBACZ NASZE PROJEKTY