43-300 Bielsko-Biała
ul. Zacisze 5
+48 507 765 269
+48 690 366 955
biuro@s66.pl
wsparcie@s66.pl
WITRYNA OPARTA NA WordPressie

Dlaczego WordPress?

CMS lub inaczej system zarządzania treścią jest narzędziem umożliwiającym niezależne zarządzanie treścią Twojej witryny. WordPress jest elastyczny, łatwo konfigurowalny, super przyjazny dla użytkownika i jest wspaniałym systemem zarządzania treścią (CMS). Możesz używać go do blogów, małych stron internetowych dla firmy, a nawet handlu elektronicznego.
Możemy dostosowywać Twoją witrynę do aktualnych wersji WordPressa, dodawać dodatkowe funkcjonalności Twojej witrynie.


Etapy budowania witryny internetowej


Instalacja motywu

Instalujemy dowolny darmowy, płatny lub wykonany przez nas motyw dla WordPressa i sprawimy, że będzie wyglądał tak jak sobie wyobrażałeś.

Wtyczki darmowe lub płatne

Zainstalujemy dla Ciebie wtyczki, które poprawią funkcjonalność Twojej witryny.

Dostosowanie motywu

web design s66 zapewnia pełen zakres usług dostosowywania motywów i wtyczek dla WordPressa.

Tworzenie treści

Opracowujemy niepowtarzalną treść witryny, bloga lub sklepu, aby zapewnić Ci, że będziesz kilka kroków przed konkurencją.

SEO

Kompletny pakiet usług SEO, pomagający pozyskać nowych klientów i zwiększać zyski.Dostosowanie motywu WordPressa

web design s66 oferuje Państwu usługi dostosowywania motywów lub wtyczek WordPressa, które umożliwią przekształcenie motywów w rozwiązania, które są wszechstronne, uniwersalne i poręczne. Dostosowując motywy do potrzeb Twojej firmy, podejmujemy wszelkie działania, aby dostosować je do różnych potrzeb.

Nasze usługi związane z motywami dla WordPressa


Instalacja motywów

Zainstalujemy WordPressa z dowolny darmowy lub płatnym motywem dla WordPressa i sprawimy, że całość będzie wyglądać tak jak sobie zaplanowałeś.


WordPress SEO

Pomagamy blogerom WordPress i właścicielom stron internetowych zwiększyć widoczność swojej witryny lub bloga w wyszukiwarkach takich jak Google.Tworzenie treści

Proponujemy usługi związane z tworzeniem treści dla witryn internetowych, planowaniem rozmieszczenia treści na poszczególnych podstronach, wpisywaniem i edytowaniem treści dostarczonych przez klienta oraz analiza słów kluczowych.


Bezpieczeństwo WordPress

Sama instalacja WordPress jest łatwa. Bezpieczna instalacja WordPress i ciągłe zarządzanie programem ochrony WordPress już nie jest łatwe.Wtyczki premium

Oczywiście możemy zainstalować i skonfigurować tyle wtyczek ile zechcesz, ale my preferujemy zasadę mało, a dobrze instalujemy tyle wtyczek ile jest niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i zarządzania witryną.


WordPress SEO

Pomagamy blogerom WordPress i właścicielom stron internetowych zwiększyć widoczność swojej witryny lub bloga w wyszukiwarkach takich jak Google.
Mamy rozpocząć pracę nad
Twoim projektem ?


Pomożemy Ci osiągnąć cele i rozwijać Twoją firmę.


POPROŚ O WYCENĘ

Nasze realizacje

Budujemy mosty za pomocą technologii internetowej, aby połączyć koncepceje-pomysły klienta z rzeczywistością


ZOBACZ NASZE PROJEKTY