43-300 Bielsko-Biała
ul. Zacisze 5
+48 507 765 269
+48 690 366 955
biuro@s66.pl
wsparcie@s66.pl
MARKETING MOBILNY
Marketing mobilny

Marketing mobilny to najnowsza technologicznie forma reklamy, która pomaga przyciągnąć nowych klientów – klientów, którzy wydają więcej pieniędzy i częściej !!! Pomożemy Ci rozpocząć udaną kampanię marketingową w celu łączenia i komunikowania się z obecnymi i przyszłymi klientami.
Nasze usługi


Marketing internetowy jest uważany za jedną z najbardziej popularnych metod marketingu. Ale sama liczba mobilnych użytkowników przebija potencjał internetowej kampanii marketingowej. Ponieważ użytkowników telefonów komórkowych jest znacznie więcej, skuteczność i ewentualny sukces mobilnej kampanii marketingowej jest znacznie silniejszy niż to, czego można by oczekiwać od internetowej kampanii marketingowej, która nadal jest bardzo popularną metodą marketingu.


Tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzymy bezproblemowe i funkcjonalne aplikacje na urządzenia przenośne przy użyciu elastycznego projektowania, HTML5 i CSS3.Strony na urządzenia mobilne

Oferujemy szeroki zakres usług internetowych również dla urządzeń mobilnych . Nasza oferta obejmuje projekt aplikacji na urządzenie mobilne, strategię i rozwój aplikacji.Marketing SMS-owy

Nasza platforma Studio59MarketingSMS zaprojektowana dla Twojej firmy umożliwia marketingowcom szybką komunikację i docieranie do klientów bez względu na ich aktualną lokalizację.

Co robimy

web design s66 jest zaufanym partnerem marketingu internetowego dla wielu firm. Nasi klienci chwalą nas za usługami, które uwalniają moc naszej technologii mobilnej, zarządzanie preferencjami i bogatą platformę analityki. Wykorzystaj nasze możliwości w wielu kanałach w wiadomościach SMS, MMS, telefonii komórkowej, głosie, kodzie QR i poczty elektronicznej, aby tworzyć wspaniałe wrażenia klientów dla całym cyklu życia.


Nasze mobilne usługi marketingowe

 

  • Strony mobilne
  • Marketing SMS
  • Handel mobilny
  • Kody kreskowe 2D/kody QR
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Kampanie reklamowe na urządzenia mobilneMamy rozpocząć pracę nad
Twoim projektem ?


Pomożemy Ci osiągnąć cele i rozwinąć Twoją firmę.


POPROŚ O WYCENĘ

Nasze realizacje

Budujemy mosty za pomocą technologii internetowej, aby połączyć koncepcje-pomysły klienta z rzeczywistością


ZOBACZ NASZE PROJEKTY